Tuesday, August 4, 2015

Postimaja Myfit ja Foamrolli treening

Nädalavahetusel vedasin end Postimaja saali uudistama. Ilm oli kena, mistõttu imestasin, et saalis niivõrd palju treenijaid oli.

Esmalt valdas mind suur rõõmujoovastus, ruumid olid nii puhtad ja remondi-lõhnalised, saal avar - seal ei pea vist kunagi tulesid põlema panema, avastamist palju, ka palju nurgataguseid, see mõnus terrass ja need vaated, vau!


Miinusteks pean liiga paljusid töötavaid kliimaseadmeid, mõne üksiku trenažööri peal sai nii treenida, et külm õhk peale ei puhuks. Ja need edevad inimesed, ma ei tea! Kaks lihasmäge olid ühesuguste supermani üliminiatuursete maikadega, mu rinnahoidjal oli ka rohkem riiet kui nende maikadel, rinnad paljad edvistamas. Üks vend oli spordijoogiks lausa Starteri kaasa võtnud. Tal oli muidugi Bieberi soeng ka. Sõna otseses mõttes nädalavahetuse fancydes kohtades treenijad (ilmselt).

Seadmed on saalis tutikad, saal väga valgusküllane ning näiteks jooksulindiga saab facebookis käia või youtube-is mussi kuulata, ma pidin lihtsalt ära mainima :D
 vabandan kehva kvaliteedi pärast, treenisin siiski :)


Esmaspäeval külastasin aga uut treeningut - FoamRoll kõht/selg/tuhar. Mis peaks välja nägema selline:

Küll hakkas kurb kui selgus, et uude klubisse pole veel rullid jõudnud, ka matte pidime kõrvalsaalist juurde tooma, sama lugu hantlitega "tooge need jõusaalist või kõrvalt saalist", kus toimus parasjagu pump. Tegelikult oleks ju võinud tunniplaani kirja panna, et väljareklaamitud tundi seekord ei toimu.
Uuele saalile kohaselt keeras muusika end vahepeal megavaljuks nii, et bass raputas krohvitolmu seintelt alla, kõrvadest rääkimata, hantlid olid nii uued ja määrdeainegagi veel koos, et kasutada said neid ainult pabersalfakatega.

Kõikide vabanduste kõrvale lisas ülipositiivne ja igati meeldiv treener, et tegemist on väga lihtsa trenniga kuid pulsi lubas juba treeningu algul lakke tõsta - tõsi, seda ta ka tegi! Ma kergelt surin jälle ja kui ühe jala labasse tuli pärast mitmeid kükke kramp, oli allandmine kerge tulema. Aga ei, umbrohi ei hävine!

Lõpp kokkuvõttes oli trenn väga tõhus kõhu ja selja piirkondadele, higi voolas mööda põski alla ja muusika oli väga hea ent kahju, et rullimise osa ära jäi, ehk siis uuel nädalal läheb paremini :)

Täna jälle Brazil Butt Lifti, woohopiduu!

Kes veel Postimaja treeninguid külastanud on, kuidas meeldis?
 

Kaal endiselt 63,5 ringis, fantastika!

No comments:

Post a Comment