Sunday, May 31, 2015

rattamatk ja maikuu kokkuvõte numbrites

Pärast hambalugu pidin sportimise kaheks nädalaks hold-ile panema, sellest hoolimata suutsin esimesel nädalal kõndida 43,93 kilomeetrit, nädal hiljem muutusin veidi julgemaks. 

Näiteks kolmapäeval otsustasin Stamina Pirita etapile rattaga minna, kõndimise asemel tiris ikka jooksma, üle kahe nädala oli see ikka supeeer ning lõdvestuseks jällegi velosõit läbi imelise Kadrioru pargi koju.

Järgmisel päeval oli nii kaunis ilm, et läksin taaskord Stamina etapile, mis seekord toimus Harkus. Kolleeg, kellega koos läksime, ütles, et mul on nii hea tempo, et ta napilt jõuab järgi. Tõesti tunnen end jooksurajal paremini kui eales varem! Tegime mõned pildid ka ja korjasime pärast jooksu piibelehti, mis kodus siiani mõnusasti lõhnavad :)

 Tallinna ilu :)

Laupäeva hommikul läksime sõbrannaga Kadriorgu ja Pae parki tiirule, 10,79 kilomeetrit enne lõunat ära kõndida on algus heale päevale. Pärastlõunaks oli plaan kursaõega rattamatkale minna, mis päädis sellega, et Pirita Selkust nodi ostes edasi sõita ei viitsinudki, parkisime rattad ära, viskasime teki maha ja nautisime päikest koos kilukarbi-vaatega. Esimesed selleaastased randid - done!


Teistel päevadel olen lihtsalt kiirkõndinud, eile läksin näiteks õhtul 21 ajal veel ühele 5-kilomeetrisele ringile, nõnda mõnus :)


Maikuus olen endomondoga läbinud kõndides 202 kilomeetrit, jalgrattaga 63,11 ning joostes tagasihoidlikud 16,43 kilomeetrit. Lisaks veel mõned tubased trennid. Pole viimase kahe aasta jooksul nii aktiivset kuud olnudki, võimas :)


1. juuni - wear a dress päev! :)

Kaaluda pole kaks nädalat saanud, aga kõhuümbermõõt on küll kahe sentimeeti võrra vähenenud, jess!

No comments:

Post a Comment