Wednesday, April 1, 2015

massaazist ja naljapäevast

Teisipäeval käisin taas spordimassaažis. Kui pärast esimest massaažiseanssi oli järgmisel päeval tunne nagu oleksin peksa saanud, siis seekord läks paremini - ju on keha juba harjunud.
Ikka uskumatult hea tunne on pärast väsitavat ja pingelist tööpäeva lamada ja nautida seda, kuidas trennide vahel lihastele leevendust pakutakse. Soovitan kõigile! Ise käin M.I. massaažikooli praktikandi juures kuid hea hinnaga saab end mudida lasta ka pimemassööride juures. Google teab vastuseid ja numbreid.

Täna ei saa mainimata jätta ka naermist. Kui eelmisel aastal valitses meie kontoris tavapärane vaikus ja tõsidus, siis seekord otsustasime lemmik-kolleegiga asju veidi teisiti teha. Küll kiletasime pakusult pakkekilesse kolleegi kontoritooli, ka rattad kiletasime ära, et veelgi tülikamaks seda kile eemaldamist teha. Ühel lauatelefonil sidusime juhtme niidiga nii kokku, et kui telefonitoru haarama hakkad, tuleb terve telefon kaasa. Eriti naljakas on siis, kui vahepeal niiti eemaldada ei jõua, uus kõne peale tuleb ja kolleeg ikka kõhuli laual eriti ebameeldivas asendis rääkima peab ning samal ajal arvutis tegutsema :D 
Helistasin ka teises Eesti otsas oleva filiaali töötajale, et homne koosolek jääb ära ja Tallinnasse tulla pole tarvis. Mõni aeg hiljem võttis ta minuga ühendust ja ütles, et tuleb siiski pealinna, sest on ju aprill. Aga kui ülemus rääkis, et too lõuna-eestlane helistas talle ja uuris, kas tõesti jääb koosolek ära, siis.... järelikult läks ikka õnge.
Ülemustelt saime seepeale ka kiituse osaliseks, et kõigiga niiviisi pulli teeme!! :D

Noh tavalisemad hiire-kiire-kinni-teipimise, hiire kahepoolse teibiga laua külge kinniteipimisenaljad ja klaviatuuri-nali on muidugi minu jaoks juba igavad. Kuna ma kõikide naljade loomisega seotud olen, ootan ka veel praegu, kell 16:48, kas ise ka mõne tünga saan..Aga olgu, aitab naljast, ma lähen nüüd Maris Rõngelepa suurepärasesse ringtreeningusse!

No comments:

Post a Comment