Friday, January 2, 2015

teine jaanuar spordiklubis


Täna käisin jälle Kristiines spinn+pumpis ning kui tavaliselt on seal 5-6 inimest trennis, oli täna meid täpselt 15 :D Kusjuures linn on veel üsna hõre ja enamik linnast väljas puhkamas vms, seega bronnisin suures hirmus omale kohad uue nädala trennides - õhtused Interval-spinnid ning hommikune pump. Viktori esmaspäevane pump oli näiteks juba täis, homsest rääkimata..
Aga tänane trenn oli taaskord ülimõnus ning suutsin kõik rinnalood kaasa teha (meenutus: eelmisel korral pidin ikka puhkama, sest no kammoon, kiloseid kettaid on ju mark üksinda kangile sättida :D :D :D :D ). Ehk siis edasiarengut on ning varsti julgen meibi isegi TRX-i või 55-minutilisse pumpi minna.

Mul on eelmistel aastatel olnud selline süsteem, et lauakalendris märgin üles iga päeva, mil olen treeningsaalis käinud või üle 10 km päevas liikunud. Lugesin just ära, sain eelmisel aastal neid päevi kokku täpselt 160. Ehk siis kokkuvõtlikult põhimõtteliselt üle päeviti treenisin. Peab rahul olema kuid selleks aastaks (peaaegu) lubasin omale, et liigun veelgi rohkem. Toitumise kohapealt ei tea ning üleliia midagi ei luba, pärast kui pettumuse valmistama peaksin, läheks mott täiega maha..

Tänaseks mul veel selle aasta lauakalendrit pole, kuhu treeningud märkida, pean vist Myfiti süsteemis oleva kalendri peale lootma jääma. Või kui kellelegi on tööl/kodus mingit normaalsuuruses lauakalendrit ja kes tahab oma ettevõttele mu kodus seistes feimi koguda vms, andke teada :D

No comments:

Post a Comment