Sunday, January 18, 2015

sada kätekõverdust ja veelkord jõusaalipaljastustest

Tegelt ka vä? Ma nägin neljapäeval kolme meest + üht naist, kes olid selle megaminiatuurse maikaga trennis. Ühel ajal.
Õnneks jättis Viktor spinnisaali rulood alla kerimata ja sain neid maika-vendi üsna kaua jõllitada, ise samal ajal vändates ja vändates, higi pühkides ja ohates. 
Üks asi on maika puhul see, et see on nii paljastav, okei, naistest saan veel aru, kui kena keha, ikka eputatakse :), teine ja palju tõsisem põhjus on see, et nad lamavad praktiliselt palja seljaga pinkide peal, higistavad kange turjal hoides jne. Ei kasuta neist keegi treeningrätikut ega puhasta hiljem enda järelt desinfitseeriva vedelikuga. Rõve. Vahel on parem kui ei näe. Loodan, et Viki kerib teinekord ikka kardinad alla, vähem stressi!

Kui spinnis treenime enamasti siiski alakehalihaseid, siis vastukaaluks tegin ühe hullu ülakeha treenimise päeva laupäeval. Kui jalgadepäeval tegin kõikide harjutuste vahele planku, siis kätepäeval asendus plank kätekõverdustega. Kolm-neli seeriat iga harjutust, iga seeria vahele kätekõverdused, uus harjutuse seeria ja ikka vahele kätekõverdused. Ma pole kunagi ausalt üle 10 kätekõrverduse päevas teinud, aga reedel tegin neid kokku 100 ringis. Mitte järjest muidugi, aga isegi öösel magades andsid käed tunda :D
Nii nägi see välja:


5 kg x 15

10 x

5 kg x 15

10 x

Juurde tegin lõpetuseks veel paar seeriat jõutõmbeid - nüüd juba 20-kilose kangiga. Lõpuks olin ikka väga läbi, kartsin ise ka, et kätekõverdusi tehes kukun näoli vastu matti, päriselt :D Ütleme nii, et õigesti kätekõverdusi teha on ikka tükk pingutust, tagumik kõrgel õhus olles, kõvera seljaga võiksin kaks korda rohkem kõverdada.
Lõpetuseks väristasin 10 minutit pekke ja vahepeal ka kükke tehes lõdvestaval pekiväristajal:Tänase sisuga on eksamisessioonile ja ühtlasi ka esimesele semestrile ülikoolis joon alla tõmmatud, läks hästi, keskmine hinne kukkus küll lõppkokkuvõtteks nõks alla 5,0, aga olen üldiselt rahul oma tulemustega. Erinevalt nii mitmestki kaaskursuslasest jätkus mul aega lisaks koolile ja tööle ka muudeks asjadeks, näiteks ei jäänud mul kooli tõttu treeningkordi vähemaks (sel nädalal sain taas 4 rasket trenni kirja ja ma ei pea trenni all silmas raamatukogust õpikute tassimist!), kohtusin ka sõpradega jne. Trendiks kujunes see, et pigem käisin eksamihommikul korra trennis, et pea selgemaks saada kurtmise asemel, et aega üldseeeee pole. Kõik läheb niiiiiii kenasti :)

Preemiaks tubliduse eest (nii peika kui terve ta pere ei lase mul seda unustada!) ja eel-sünnipäevakingiks panime kevadise puhkuse paika - me lähme märtsis esimest korda elus Londonisse. Lausa viieks päevaks puhkama! Jälle veidi rohkem pingutamist, et veelgi väikesemaid riideid garderoobi muretseda :)

Tegelikult mulle ei meeldi üldse pikki postitusi kirjutada ega ka lugeda mitte, mõtted lähevad eemale ja käin ise vaid silmadega teiste samalaadsed postitused üle.. seega... lähen nüüd vahelduseks enda treenimisele parem Kalev Cramole VTB ühisliiga mängus kaasa elama. Kõik on kohal!
Olge aktiivsed! :)


5 comments:

 1. Tahan ka Londonisse! Seal saad ju nõrkemiseni shopata ka. :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. nojaaa, tegime diili, et enne reisi ühtegi hilpu siit ei osta :D can't wait!

   Delete
 2. Eriti hull trennihunt! 100kätekõverdust ja 20kg jõutõmbeid- julm :D
  Maikatüdrukuid märkasin Zumbas, liigituvad vist eputiste alla. :D
  Hea töö!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kuule jah, tänagi veel rinna- ja seljalihased annavad tunda :D

   Delete