Wednesday, October 15, 2014

mugavusest

Olles kaks järjestikust hommikut enne tööd end trenni vedanud, oli sellise avalduse lugemine Ekspressist tore, ma ei tundnud end absoluutselt puudutanuna. Loodan, et mu entusiasm iial rauge!


Mõtlemapanev, mis?

2 comments:

 1. Ma selle lõigu ja trenni vahel suurt seost ei leia. Kui elu eesmärgiks ei seata kulturistiks saamist vms.

  Mõtlema paneb see lõik aga küll. Kusjuures ma ei tea, kas ma nõustun selle tekstiga. Rutiin per se tähendab mõne inimese jaoks turvalisust. Rutiin ei pea olema tingimata halb. Inimesed on ju nii erinevad, mõnel on igapäevaselt oluline tunda mingit närvikõdi ja adrenaliini, teine ei tunne sellest üldse puudust. Mõni hüppaks iga päev 10 korda langevarjuga, samas kui mina näiteks ei tahaks seda mitte ainsamatki korda teha.

  Osad inimesed on ekstravertsed, elavad, otsivad uusi pidevalt uusi elamusi ja suhtlust, teised introvertsed, kellele meeldibki olla kodus ja tegeleda oma asjadega, mis on tuttavad ja harjumuspärased. Mõnele võib kõrvalt tunduda selline elu väikekodanlik, aga teise jaoks idülliline. Kuidas kellele.

  Miks ma PEAN midagi tegema? Ei pea, kui ei taha :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Absoluutselt. Üks minu väga hea sõber on Sinule sarnaselt minust väga-väga erinev, ka pigem pikutakski kodus mitte ei pigistaks erinevate (uute) situatsioonide, elamuste või tutvuste loomiseks verd ninast välja. Eile näitasin temalegi seda skriinshotti ja sain sarnase loengu temalt :D

   Minu elu, Minu blogi, Minu arvamused. Teadagi, erinevus rikastab! ;)

   Delete