Monday, September 1, 2014

tärkamine nädala teises pooles

Eelmine nädal möödus ilmselge laisklemise tähe all, kuid reede hommikul ajasin end nõks pärast viite hommikul üles ja vurasin trenni. Higistasin korralikult crosstraineril ja tegin palju kõhulihaseid ning hüppenöörihüppeid peale. Päevane kõndimise kilometraaž jäi 20 kilomeetri ringi ning õhtuks olid jalad sõna otseses mõttes villis. Laupäeval ajasin end poole üheksa ajal üles ning tatsasin pool linna läbi, et leida suitsetamiseks tubakat (!), jalad andsid ikka tunda, aga pekk põles!

Ka pühapäeval liiklesin palju jala ning käisin ka jõusaalis hullu panemas. Tundub, et 15-kilone kang jääb nii jõutõmmete kui kükkide jaoks juba nõrgaks, mistõttu tegin (juba) kahekümnesi seeriaid väga väikese seeriavaheliste pausidega, aga ühel hetkel hakkas pump nii hirmsasti sees lõhkuma, et meenusid laupäevasel sõbranna sünnipäeval tarbitud siidri kogused ning otsustasin koju ära minna..


Selline huvitav pilt nädala algusesse, et mu kallitel lugejatel oleks ka (isegi kaalunumbri mitte langedes/tõustes) motti end diivanilt püsti ajada! :D


PS! Audentese leping lõpetatud ning kaalukauss hetkel Revali kasuks kaldus..

2 comments:

 1. Jalutamine teeb imesid. :)
  Viimane pilt on mõnus võrdlus ikka. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. onju! :D sellepärast ma ka alati teistele, ja vahel ka endale, tuletan meelde, et kaal on vaid number, mõõta tuleb, siis näeb reaalsemaid muutusi :)

   Delete