Saturday, August 9, 2014

tagasi trennilainel

Jõudes pärast kahenädalast puhkust Saaremaalt tagasi pealinna, valdas mind linnapiiri ületades kuidagi vastik tunne, üldse ei tahtnud siia tulla. Siin ootavad vaid ju kohustused.
Tuppa jõudes näitas termomeeter 32 kraadi - selge, siia ma ei jää! Võtsin ratta ja läksin poodi, edasi-tagasi suts üle 12 kilomeetri. Rahulikult kruiisisin kui äkki üks rulluisutaja minust möödus, see oli naljakas, ma end nii aeglaseks ka ei pidanud :D Aga leian, et hea algus, mu keha ei tohigi kohe šokki saada! :D


Järgmisel päeval otsustasin üle väga pika aja rühmatreeningust osa võtta - kõht/selg/tuhar ei tundunud nime järgi üldse nii raske kui see oli. Keha esimeste minutitega läbimärg, higi voolas nii silma kui suhu, sest ei jõudnud lihtsalt nii kiirelt ära pühkida ning hing oli paelaga kaelas. Aga kavatsen kindlasti veel sinna minna, pärast trenni oli ikka ülim tunne! Ja kaks päeva hiljem tunnen ikka lihastes veidi valu..

Üle kuu aja kaalusin end ning kaalunumber näitas 72,9 kg. Kaks nädalat ei mingit trenni, palju siidrit, kummikomme, pitsasid ja muud solki, aga kaal seisab. See tunne on nii hea!

 

2 comments:

 1. Tore, et tagasi oled :). Ootasin ammu juba postitust :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh kui tore, et Sa seda kirjutasid! Üks blogimise suur pluss on kaasaelajad, lõppude lõpuks liigume ju mõlemad ühes suunas! ;)
   Aitäh!

   Delete